הסבת אקדמאים להוראה

הסבה להוראה לומדים באקדמית חמדת

תכנית הלימודים להסבת אקדמאים להוראה באקדמית חמדת מורכבת מלימודי חינוך, לימודי דיסציפילינות, הכשרה מעשית, והתמחות בהוראה (סטאז').

אנו מכשירים מורים שהם סוכני שינוי ומנהיגים אקדמיים ומקדמים בברכה אקדמאים שפונים להוראה מתוך מניע של שליחות ורצון לתרום למערכת החינוך ולחולל יחד אתנו שינוי.

אנו מעניקים כלים עיוניים ומעשיים ברמה גבוהה המבטיחה הכשרה של מנהיגים חינוכיים המומחים בתחומם.

לימודי הוראה מורכבים מנדבכים שונים הכוללים למידה תאורטית, התנסות מעשית, עמידה בדרישות של קורסים ורגולציות שונות הנדרשות מהמועמד לתפקיד ההוראה.

במהלך הלימודים, יקבל כל סטודנט ליווי צמוד מתחילת התהליך ועד סופו, לרבות ליווי של היחידה לכניסה להוראה בשלבים הראשונים של חיפוש העבודה וכניסה לתפקיד.

למכללה נסיון של עשרות שנים בהכשרות מורות ומורים, גננות ובעלי תפקידים במשרד החינוך. התעודה הניתנת מטעם האקדמית חמדת מוכרת על ידי משרד החינוך לשם שיבוץ בבתי הספר בכל המגזרים.

לימודי הסבת אקדמאים להוראה מתקיימים בקמפוס המכללה, באווירה נעימה, בליווי צוות אקדמי ומנהלי מקצועי לאורך הדרך.

הסטודנטים נהנים מחוויית למידה מעוררת השראה לצד התנסות קלינית מיטבית במוסדות חינוך מצוינים.

הסבת אקדמאים להוראה

הלימודים לקראת תעודת הוראה באקדמית חמדת אפשריים בחוגים הבאים:

  • גיל הרך
  • חינוך מיוחד בין מסלולי
  • אנגלית בין מסלולי
  • מתמטיקה יסודי/על-יסודי
  • מדעים יסודי/על-יסודי
  • מקרא יסודי/על-יסודי
  • ספרות על-יסודי

 

סטודנט/ית שי/תעמוד במילוי החובות של ההכשרה הקלינית במהלך שנה"ל תשפ"ג וי/תסיים לפחות שני סמסטרים מתוך השלושה של לימודי תעודת הוראה, י/תהיה זכאי/ת לקבל אישור 80% (טופס 115) וי/תוכל להשתלב בהתמחות (סטאז') החל משנת תשפ"ד (התמחות הסטאז' היא חובה לכל בוגרי המסלולים ללימודי תעודת הוראה על מנת להשיג רישיון הוראה)

בתום תקופת לימודי הסבת אקדמאים להוראה, השנה העוקבת מוגדרת כשנת התמחות (סטאז') ומאפשרת להתחיל לעבוד בהוראה בהיקף של שליש משרה לפחות, בהתאם להיצע המשרות של משרד החינוך. בשנה זו מתקיימת עבורכם/ן במכללה סדנת סטאז'.

מתלבטים בפני ההחלטה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע

    חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)