צור קשר!

דבר ראש בית הספר

תלמידים יקרים,

אנו רואים בכל אחד ואחת מכם אישיות בעלת יכולות אקדמיות גבוהות. עמדתם בסף הקבלה הגבוה והמיון הקפדני של המכללה. אתם ניצבים בפתחה של תקופת לימודים אקדמיים אינטנסיביים, מסקרנים ומאתגרים, לקראת קבלת התואר הנכסף .M. Ed.

בית הספר ללימודי תואר שני במכללת חמדת הדרום קיבל את אישורה והערכתה של המועצה להשכלה גבוהה. אנו מציעים למורים, מחנכים ומנהלים במערכת החינוך שלוש תכניות לתואר שני M. Ed. – חינוך מדעי, ניהול וארגון מערכות חינוך ותרבות יהודית בזיקתה אל התנ"ך והוראתה ותכנית חדשה להסבת אקדמאים M.Teach. תכניות הלימודים משלבות באופן אופטימאלי בין לימוד תיאוריות עדכניות לבין העשייה בשדה החינוכי. אנחנו משפחה תומכת, מחנכת, מסבירת פנים ומעודדת מיצוי הפוטנציאל האישי של כל אחד מכם.

אתם מתבקשים לקרוא בעיון רב את התקנות והנהלים המצויים באתר של בית הספר ולנהוג על פי הנאמר בהם. כך, נקל עליכם ועלינו את המהלך התקין של הלימודים לקראת קבלת התואר הנכסף.

פרופ' אלי זמסקי,
ראש ביה"ס ללימודי תואר שני

החזון

בית הספר ללימודי תואר שני במכללת חמדת הדרום יכשיר מנהיגים חינוכיים, מצוינים מבחינה אישית, מקצועית ואקדמית, שימלאו את צרכי מערכת החינוך בפריפריה ויחנכו וילמדו את תלמידיהם מתוך הרגשת שליחות לאהבת העם והארץ. לפיכך, מסיימי התואר השני יהיו בעלי ראייה חדשנית ומגוונת, מחנכים לקדמה ולמצוינות, הפועלים בתוך הקהילה ולמען קידומה וטיפוחה, מתוך מחויבות אישית וחברתית.

סגל המרצים של בית הספר ללימודי תואר שני במכללת חמדת הדרום מחויב לפעול ברוח החזון ולהכשיר את אנשי החינוך הטובים ביותר, שיהיו בעלי ידע רחב בתחום הוראת הדיסציפלינה ויהוו דוגמה אישית בתרומתם למערכת החינוך בארץ ובאזור.

מתלבטים בפני ההחלטה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע