סטודנטים/ות

שירותים לסטודנטים

מעבדת מחשבים

המכללה האקדמית חמדת מעמידה לרשות הסטודנטים והמרצים מעבדת מחשבים. המכללה מחוברת לרשת אינטרנט המאפשרת התקשרות למאגרי מידע ולמרכזים חינוכיים בארץ ובעולם. בנוסף, קיימת אפשרות להכנת חומרי למידה תוך שימוש במולטימדיה.
למכללה אתר אינטרנט המתעדכן לעיתים קרובות. ניתן באמצעותו לקבל מידע על ציונים, מערכת שעות, הודעות שוטפות וכדומה.

שימוש בכיתת מחשבים ומעבדת מחשבים

לרשות הסטודנטים לצורך לימודיהם, חיפוש במאגרים, כתיבת עבודות ועוד, ישנה מעבדת מחשבים הממוקמת בבנין לשם, בספרייה (קומה 2).
השימוש במעבדות המחשבים השונות מחייב כללי שמירה על תקינות הציוד:

  1. אסור להכניס דברי מאכל ושתייה למעבדות ולכיתת המחשבים.
  2. אסור להטעין (להוריד) תוכנות מרשת האינטרנט או מכל מקור אחר למחשבי המכללה.
  3. בתום העבודה בעמדת המחשב (בכיתות המחשבים, במעבדה למדעים או במעבדה לאנגלית), יש לכבות את המחשב על ידי שימוש בפקודה "התחל" > "כיבוי".
  4. השימוש במדפסת שבכיתת המחשבים אפשרי רק דרך רשת המכללה. אין לשלוח קבצים להדפסה במצב של ניתוק מהרשת. כדי להתחבר לרשת יש להפעיל את לחצן אישור כשמוצגת בחלון בקשה לסיסמת התחברות לרשת לאחר הפעלת המחשב (מידע מפורט מופיע בכיתת המחשבים).

אי שמירה על הוראות אלה תגרור נקיטת צעדים משמעתיים.

מעבדות מדעים

המעבדות הרב תחומיות למדעים משרתות את הסטודנטים והמרצים בחוג למדעים ואת כלל ציבור המורים לטבע ומדעים באזור. המעבדות נבנו על-פי קונספציה חדשנית, המשלבת בין אמצעי הניסוי הקונבנציונליים ומערכות ניסוי ממוחשבות בכל תחומי המדע: מתמטיקה, פיסיקה, כימיה, מדעי החיים, פיסיולוגיה ורפואה.

מערכת SMS

הודעות אישיות לטלפון הנייד של כל הסטודנטים נשלחות באמצעות שירות SMS. ההודעות כוללות עדכונים שוטפים, ציוני בחינות, ביטולי קורסים בשל היעדרות וכדומה.

מתלבטים בפני ההחלטה?

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם כל המידע

    חובה למלא שדות המסומנים בכוכבית (*)